Wykaz spotkań grup AA na terenie: Gdynia, Rumia, Reda oraz Półwysep.


Na spotkanie AA możesz przyjść jak chcesz i kiedy tylko chcesz.

Więcej na temat spotkań(mityngów AA)

 

Wykaz mityngów w wersji PDF (do druku)


PONIEDZIAŁEK

GODZINA SPOTKANIAMIEJSCOWOŚĆNAZWA GRUPYADRES GRUPY
17.30GDYNIAARKAul.Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.
18.00KOSAKOWOKOSAKOWOul. Żeromskiego 77 /salka katechetyczna
18.00GDYNIA LESZCZYNKIHORYZONT ul. Św. Mikołaja 1 /w domu parafialnym/ domofon dzwonić pod ,,jadalnia"
18.30PUCKPRZEKAŻ DALEJul. Swarzewska 84 /Dom Parafialny u Faustyny Kowalskiej

WTOREK

Godzina spotkaniaMiejscowośćNazwa GrupyAdres Grupy
17.30GDYNIAGENESIS ul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.
18.00WŁADYSŁAWOWOMAŁGORZATAul. Gen. Józefa Hallera 19 w Wieży Domu Rybaka przy Urzędzie Miasta na 1 p.
19.00REDAMiting Studyjny Wielkiej Księgi - Grupa REDAul. Gdańska 3

ŚRODA

Godzina spotkaniaMiejscowośćNazwa GrupyAdres Grupy
10.00GDYNIADZWONul. Kcyńska 2 /przy parafii Przemienienia Pańskiego /w dolnej salce/
18.00RUMIAŚWITul. Dąbrowskiego 26 /salka przy kancelarii parafialnej
18.00GDYNIA KARWINYPRZYSTAŃ
Gdynia Karwiny, ul.Źródło Marii 18 /w Domu parafialnym
18.00GDYNIA CHYLONIAOGNIWOParafia Rzymskokatolicka PW Św. Jana Chrzciciela i Alberta Chmielowskiego, Ul. Chylońska 129
18.00GDYNIAZWIERCIADŁO Grupa kobiecaul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.

CZWARTEK

Godzina spotkaniaMiejscowośćNazwa GrupyAdres Grupy
18.00GDYNIAGWIAZDA MORZAul. Ujejskiego 40 /przy Kościele o.o.Franciszkanów, w salce - wejście z boku kancelarii
18.00RUMIAATOLul. Starowiejska 46 /mały domek-MOPS
18.00PUCKPRZYSTAŃul. Judyckiego 8 /wejście od parkingu/
19.00GDYNIAUWIERZYLIŚMYw domu parafialnym przy ul. Św. Mikołaja 1 (domofon dzwonić pod ,,jadalnia")

PIĄTEK

Godzina spotkaniaMiejscowośćNazwa GrupyAdres Grupy
17.30GDYNIAPOGODA DUCHAul. Tatrzańska 35 /przy Kościele o.o.Jezuitów/sala G
18.00GDYNIA Pogórze Górne OBŁOKSalka parafialna (obok kościoła) Św. Pawła Apostoła ul. Kamd. Stanisława Mieszkowskiego 2 (dojazd autobusem linii 194, 141)
18.30WŁADYSŁAWOWOBLIZAul. Al. Żeromskiego 32 Kościół NMP - budynek parafii, wejście od ul. Świerkowej

SOBOTA

Godzina spotkaniaMiejscowośćNazwa GrupyAdres Grupy
10.00GDYNIAOSTOJAul. Traugutta 9, (budynek MOPSu wejście z tyłu budynku)
11.00GDYNIA WITOMINOPRZEBUDZENIEWitomino, ul. Konwaliowa 13 sala w Parafii Św. Maksymiliana M. Kolbego /wejście od biura parafialnego.
16.00GDYNIAPANORAMA ul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.
18.00REDAREDAul. Gdańska 3 /salka katechetyczna parafii N.M.P /parking dostępny przy kościele wjazd od strony ul. Łąkowej.

NIEDZIELA

Godzina spotkaniaMiejscowośćNazwa GrupyAdres Grupy
10.00GDYNIASPIKERSKAul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku
17.00GDYNIAPOTOKul. Kcyńska 2 /Przy parafii Przemienienia Pańskiego /w salce u góry

PONIEDZIAŁEK

Godzina spotkania / Miejscowość / Nazwa Grupy / Adres Grupy
17.30 / GDYNIA / ARKA / ul.Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.
18.00 / KOSAKOWO / KOSAKOWO / ul. Żeromskiego 77 /salka katechetyczna
18.00 /GDYNIA LESZCZYNKI / HORYZONT / ul. Św. Mikołaja 1 /w domu parafialnym/ domofon dzwonić pod ,,jadalnia"
18.30 / PUCK / PRZEKAŻ DALEJ / ul. Swarzewska 84 /Dom Parafialny u Faustyny Kowalskiej

WTOREK

Godzina spotkania / Miejscowość / Nazwa Grupy / Adres Grupy
17.30 / GDYNIA / GENESIS / ul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.
18.00 / WŁADYSŁAWOWO / MAŁGORZATA / ul. Gen. Józefa Hallera 19 w Wieży Domu Rybaka przy Urzędzie Miasta na 1 p.
19.00 / REDA / Miting Studyjny Wielkiej Księgi - Grupa REDA / ul. Gdańska 3

ŚRODA

10.00 / GDYNIA / DZWON / ul. Kcyńska 2 /przy parafii Przemienienia Pańskiego /w dolnej salce/
Godzina spotkania / Miejscowość / Nazwa Grupy / Adres Grupy
18.00 / RUMIA / ŚWIT / ul. Dąbrowskiego 26 /salka przy kancelarii parafialnej
18.00 / GDYNIA KARWINY / PRZYSTAŃ / Wielki Kack, ul.Źródło Marii 18 /w Domu parafialnym
18.00 / GDYNIA CHYLONIA / OGNIWO / Parafia Rzymskokatolicka PW Św. Jana Chrzciciela i Alberta Chmielowskiego / Ul. Chylońska 129
18.00 / GDYNIA / ZWIERCIADŁO Grupa kobieca / ul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.

CZWARTEK

Godzina spotkania / Miejscowość / Nazwa Grupy / Adres Grupy
18.00 / GDYNIA / GWIAZDA MORZA / ul. Ujejskiego 40 /przy Kościele o.o.Franciszkanów, w salce wejście z boku kancelarii
18.00 / RUMIA / ATOL / ul. Starowiejska 46 /mały domek-MOPS
18.00 / PUCK / PRZYSTAŃ / ul. Judyckiego 8 /wejście od parkingu /
19.00 / GDYNIA / UWIERZYLIŚMY / w domu parafialnym przy ul. Św. Mikołaja 1 (domofon dzwonić pod ,,jadalnia")

PIĄTEK

Godzina spotkania / Miejscowość / Nazwa Grupy / Adres Grupy
17.30 / GDYNIA / POGODA DUCHA / ul. Tatrzańska 35 /przy Kościele o.o.Jezuitów/sala G
18.00 / GDYNIA Pogórze Górne / OBŁOK / Gdynia Obłuże, Salka parafialna (obok kościoła) Św. Pawła Apostoła ul. Kamd. Stanisława Mieszkowskiego 2 (dojazd autobusem linii 194, 141)
18.30 / WŁADYSŁAWOWO / BLIZA / ul. Al. Żeromskiego 32 Kościół NMP - budynek parafii, wejście od ul. Świerkowej

SOBOTA

Godzina spotkania / Miejscowość / Nazwa Grupy / Adres Grupy
10.00 / GDYNIA / OSTOJA / ul. Traugutta 9, (budynek MOPSu wejście z tyłu budynku)
11.00 / GDYNIA WITOMINO / PRZEBUDZENIE / Witomino, ul. Konwaliowa 13 sala w Parafii Św. Maksymiliana M. Kolbego /wejście od biura parafialnego.
16.00 / GDYNIA / PANORAMA / ul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.
18.00 / REDA / REDA / ul. Gdańska 3 /salka katechetyczna parafii N.M.P /parking dostępny przy kościele wjazd od strony ul. Łąkowej.

NIEDZIELA

Godzina spotkania / Miejscowość / Nazwa Grupy / Adres Grupy
10.00/GDYNIA / SPIKERSKA / ul. Traugutta 9, budynek MOPSu wejście z tyłu budynku.
17.00/GDYNIA / POTOK / ul. Kcyńska 2 /Przy parafii Przemienienia Pańskiego /w salce u góry