Telefon: 696 546 285 | email: info@aazatoka.pl

Komunikaty


LIPIEC 

Mityng rocznicowy Grupy AA "Ogniwo"

Grupa AA "Ogniwo" zaprasza na na uroczysty mityng z okazji 20 rocznicy powstania, który odbędzie się 20.07.2022 (środa) o godzinie 18.00 w salce przy Parafii M.B.R. w Gdyni (Gdynia Demptowo, ul. Chabrowa 8a).

Zapraszamy!

Mityng Spikerski na Grupie AA "Katowice"

Grupa AA "Katowice" zaprasza serdecznie na mityng spikerski, który odbędzie się 02.07.22 (sobota) o godzinie 18:00. Swoim doświadczeniem podzieli się Kasia z Gdyni

Jak do nas dołączyć?
Wystarczy pobrać aplikację Discord na telefon (Sklep Play) lub komputer (discord.com/download) i kliknąć w link -  http://rebrand.ly/aakatowiceonline

Co dalej?
Po dołączeniu do serwera kliknij na kanał głosowy "MITYNG" i już jesteś na mityngu Anonimowych Alkoholików 🙂

Nie mam uprawnień do włączenia mikrofonu, co zrobić?
Zgłoś się do dyżurnego moderatora aby otrzymać uprawnienia do włączenia mikrofonu. Pamiętaj aby go wyciszyć  jeśli nie chcesz zabierać głosu (na dole, ikonka mikrofonu powinna być przekreślona). Dyżurny moderator mityngu zawsze jest podany w zakładce tekstowej #mityng-temat. Kliknij na jego nick i napisz wiadomość prywatną.

Masz problem z obsługą aplikacji?
Poproś o pomoc na kanale tekstowym #gadu-gadu. Otrzymasz ją na pewno od dyżurnego moderatora lub któregoś z członków grupy AA "Katowice"

Jesteśmy codziennie o godzinie 18:00. Pogody ducha!


Spikerka na Grupie AA "Reda"

Grupa AA "Reda" zaprasza na miting spikerski, który odbędzie się 02.07.2022 (sobota) o godzinie 18.00 w salce przy ul. Gdańskiej 3, w Redzie.

Swoim doświadczeniem podzieli się Marcin ze Szczecinka.

Zapraszamy!

"Przystań" zawiesza mityngi

Grupa AA "Przystań" z Pucka spotykająca się w czwartki o godz. 18.00zawiesza mityngi do 31.08.2022r.


Karta Intergrupy AA "ZATOKA"

Służby Intergrupy AA "ZATOKA" zachęcają służebnych Grup oraz ich Mandatariuszy do zapoznania się z Kartą Intergrupy (>TUTAJ<)
oraz dalszej pracy nad aktualizacją ww. dokumentu.

 

Newsletter Służb Krajowych AA

Przyjaciele!

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach przepływ informacji jest sprawą kluczową nie tylko w naszej Wspólnocie. Od wielu lat Służba Krajowa otrzymuje od grup sygnały o braku rzetelnej wiedzy na temat działań zarówno Rady Powierników, jak i Zarządu Fundacji. Brak wiedzy rodzi domysły i nieporozumienia. Z tego powodu jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o aktywowaniu bezpośredniego kanału kontaktu jakim jest newsletter Służby Krajowej. Chcielibyśmy przypomnieć o jego istnieniu i za Waszym pośrednictwem zachęcić członków Wspólnoty do korzystania z tej formy komunikacji.

W imieniu Rady Powierników SK  zwracam się do Was z gorącą prośbą o propagowanie w swoich regionach informacji na temat możliwości subskrypcji  newslettera Służby Krajowej przez naszą stronę internetową:

https://aa24.pl/pl/newsletter-sk

Szczególnie zależy nam na pomocy łączników internetowych. Cykliczne umieszczanie tej informacji w informatorach regionalnych może znacząco poszerzyć krąg osób, które dokonują subskrypcji. Jednocześnie prosimy o przekazywanie publikowanych tam  komunikatów Służby Krajowej w Waszych regionach, ponieważ nie do wszystkich dociera newsletter SK.

Mamy nadzieję, że lepszy przepływ  informacji przełoży się na większą skuteczność niesienia naszego posłania i utrwalanie jedności Wspólnoty.

Z życzeniami Pogody Ducha

Włodek W-M, przewodniczący Rady Powierników SK


Nadchodzące spotkania Intergrupy ‘Zatoka’ na rok 2022

30 lipiec

24 wrzesień

22 październik

10 grudzień


Subkonto na potrzeby Regionu Bałtyckiego Dane do konta:

Santander Bank Polska S.A. 66 Oddział w Warszawie Pl. Powstańców Warszawy 2 00-030 Warszawa

Fundacja Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce ul. Chmielna 20 00-020 Warszawa

Nr konta 15 1500 1777 1217 7009 4700 0000

Przy wpłatach na konto jako tytuł wpłaty wpisywać "Darowizna" np Darowizna na Region inter. Zatoka.., Darowizny na Region- Skarbnik Regionu. Środki z konta mogą być wydatkowane na udokumentowane wydatki Regionu na podstawie faktur wystawionych na Fundację BSK.

Jeśli chcesz zamieścić informację na tej stronie, wyślij wiadomość pod adres info@aazatoka.pl