Aktualności


Grupa "Ogniwo" - nowy adres!

Od dnia 24.04.2024 spotkania grupy Ogniwo będą odbywać się pod nowym adresem: Parafia Rzymskokatolicka PW Św. Jana Chrzciciela i Alberta Chmielowskiego w środy od 18 do 20. Ul. Chylońska 129, Gdynia Chylonia.

Sprawozdanie ze spotkania Intergrupy 20.01.2024

Do pobrania TUTAJ

Grupa AA Reda serdecznie zaprasza na Miting Studyjny Wielkiej Księgi.

Mitingi zaczynają się od wtorku 3 października br. od godziny 19.00 do godziny 20.00 i są mitingami otwartymi. Prośba o zabranie własnego egzemplarza Wielkiej Księgi, jeżeli ktoś nie posiada jest do nabycia u naszego grupowego kolportera. Zapraszamy w każdy wtorek, Reda ul. Gdańska 3

Terminy Spotkań Intergrupy ZATOKA w 2024 r.

20 styczeń
16 marzec
20 kwiecień
22 czerwiec
20 lipiec
21 wrzesień
19 październik
14 grudzień

O miejscu spotkań będziemy Informowali na bieżąco.

Do zobaczenia!

 

Sondaż „Anonimowi Alkoholicy w liczbach 2022 - 2023”

Zespół przeprowadzający badanie zwraca się z prośbą do wszystkich Anonimowych Alkoholików, którzy mogą i chcą wziąć udział w sondażu „Anonimowi Alkoholicy w liczbach 2022 - 2023”. Wiąże się to z wypełnieniem kwestionariuszy (drukowanych lub elektronicznych). Takie badanie było przeprowadzone w polskojęzycznym AA w latach 2017-2018, a jego wyniki są dostępne w formie ulotki. Sądzimy, że po pięciu latach przydatne może okazać jego powtórzenie. W związku z tym zwracamy się do każdego AA z prośbą o jednorazowe wypełnienie ankiety. Można to zrobić na 3 sposoby:

  • Wypełnić indywidualnie ankietę online· (od 15 grudnia ze względu na trwające prace techniczne mające na celu usprawnienie procesu zbierania ankiet)
  • Wypełnić i przekazać wypełnioną ankietę w wersji papierowej do osoby, która pomoże lub sama wprowadzi treść ankiety do formularza online· (od 15 grudnia ze względu na trwające prace techniczne mające na celu usprawnienie procesu zbierania ankiet).
  • Wypełnić papierową ankietę i przekazać (poprzez mandatariusza) do intergrupy lub wysłać na adres: Fundacja BSK AA w Polsce 00-950 Warszawa skr. poczt. 243.

Termin zbierania ankiet upływa z końcem 2023 roku.

POBIERZ WERSJĘ PAPIEROWĄ

WYPEŁNIJ WERSJĘ ONLINE

 

Newsletter AA Regionu Bałtyckiego !

Zachęcamy do subskrypcji newsletter'a AA Regionu Bałtyckiego. Wystarczy kliknąć w poniższy link, podać swój adres e-mail i nacisnąć ZAPISZ MNIE.

Zapisz się!

 

INFORMUJEMY O NOWYCH CENACH REGIONALNYCH BIULETYNÓW - WYDANIE PAPIEROWE

„WISŁA” wydanie papierowe w cenie 3,00 zł
„KARLIK” wydanie papierowe w cenie 5,00 zł
„WYSPIAARZE” wydanie papierowe w cenie 5,00 zł

Biuletyny do nabycia przez sklep internetowy oraz w magazynie literatury – kontakt ws. zamówień: tel. +48 604 867 406; e-mail: kolporter@aa.org.pl; prenumerata@aa.org.pl

cennik literatury do pobrania na stronie sklepu internetowego lub na stronie Anonimowych Alkoholików w zakładce Różne/Do pobrania/

Fundacja Biuro Służby Krajowej
Zapraszamy!

Wydawnictwa Fundacji BSK AA

Jeśli masz problemy z alkoholem! Chcesz przestać pić? NAPISZ do nas! Anonimowi Alkoholicy mogą Ci pomóc!