Aktualności


Newsletter AA Regionu Bałtyckiego !

Zachęcamy do subskrypcji newsletter'a AA Regionu Bałtyckiego. Wystarczy kliknąć w poniższy link, podać swój adres e-mail i nacisnąć ZAPISZ MNIE.

Zapisz się!

 

50-Lecie AA w Polsce to już niedługo!

www.50lat.aa.org.pl

W sierpniu 2024 roku w Poznaniu odbędzie się Zlot Radości z okazji 50-Lecia AA w Polsce.
To wyjątkowa okazja do spotkania. Mamy nadzieję, że i Ciebie tam nie zabraknie.
Możesz wesprzeć organizację tego wydarzenia dokonując wpłat na:
Nazwa odbiorcy:
Fundacja Biuro Służby Krajowej AA w Polsce ul. Piękna 31/37, 00-677 Warszawa
Nr konta: 42 1500 1777 1217 7008 6789 0000 Tytuł: darowizna 50-Lecie i nazwa wpłacającego (np. Region Warta, Grupa Jutrzenka Kościan czy Halina AA) Dla wpłat z zagranicy:
kod Swift (BIC) WBKPPLPP - SANTANDER BANK POLSKA S.A. 66 Oddział w Warszawie, Plac Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa.
Koordynator Zlotu Tel. nr 606 834 199
Zespół Organizacyjny Zlotu 50-Lecia AA w Polsce mail: kontakt@50lat.aa.org.pl

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Rada Powierników Służby Krajowej oraz Zespół Organizacyjny Zlotu 50-Lecia AA w Polsce zaprasza uczestników Wspólnoty AA, naszych Przyjaciół oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na hasło przewodnie oraz motyw graficzny – „Logo Zlotu 50-Lecia AA” „Zlotu Radości Święta Zdroju” z okazji 50-Lecia Wspólnoty AA w Polsce. Termin zlotu, który odbędzie się w sierpniu 2024 roku w Poznaniu, zbliża się dużymi krokami. Robimy wszystko, by był to czas refleksji, inspiracji i wielkiej radości.

Nasza siła leży we wspólnym działaniu – dlatego prosimy Was o nadsyłanie propozycji w terminie do 15.12.2021 r. na adres e-mail: kontakt@50lat.aa.org.pl

Nie jesteśmy organizacją, niemniej staramy się dobrze organizować naszą pracę, w związku z powyższym prosimy uczestników konkursu o przyjęcie kilku sugestii, które, jak mamy nadzieję spotkają się ze zrozumieniem:

1. Zespół Organizacyjny dokona wyboru najlepszej pracy spośród nadesłanych i przedstawi ją do akceptacji Radzie Powierników.

2. Motyw graficzny – logo oraz hasło przewodnie zostaną wykorzystane do wykonania medalu, strony internetowej, plakatów, ulotek oraz innych ewentualnych gadżetów.

3. Ze zwycięzcą konkursu plastycznego Fundacja Biuro Służby Krajowej AA w Polsce zawrze umowę przenoszącą autorskie prawa majątkowe do logo wg wzoru opublikowanego na stronie www.50lat.aa.org.pl, przewidującą możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian za zgodą twórcy.
4. Udział w konkursie wymaga złożenia przez uczestnika oświadczenia wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartego w regulaminach, o których mowa w pkt.6.

5. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 606 834 199 (preferowany SMS)

6. Załączniki do pobrania na stronie internetowej www.50lat.aa.org.pl (https://50lat.aa.org.pl/)

Koordynator Zlotu Tel. nr 606 834 199

Zespół Organizacyjny Zlotu 50-Lecia AA w Polsce

mail: kontakt@50lat.aa.org.pl

 

PORADNIK DLA SŁUŻB AA

W naszym sklepie internetowym na stronie : sklep.aa.org.pl dostępne jest najnowsze wydanie: Poradnik dla Służb AA, edycja 2022

Poradnik zawiera opis struktury służb AA, charakterystykę niesienia posłania przez poszczególne służby AA, kalendarium przedstawiające historię służb AA w Polsce, Dwanaście Koncepcji dla Służb Światowych, eseje Billa W. nt. Koncepcji, komentarz do polskiego tłumaczenia Dwunastu Koncepcji dla Służb Światowych. Publikację napisali służebni AA w Polsce.

Zapraszamy!

INFORMUJEMY O NOWYCH CENACH REGIONALNYCH BIULETYNÓW - WYDANIE PAPIEROWE

„WISŁA” wydanie papierowe w cenie 3,00 zł
„KARLIK” wydanie papierowe w cenie 5,00 zł
„WYSPIAARZE” wydanie papierowe w cenie 5,00 zł

Biuletyny do nabycia przez sklep internetowy oraz w magazynie literatury – kontakt ws. zamówień: tel. +48 604 867 406; e-mail: kolporter@aa.org.pl; prenumerata@aa.org.pl

cennik literatury do pobrania na stronie sklepu internetowego lub na stronie Anonimowych Alkoholików w zakładce Różne/Do pobrania/

Fundacja Biuro Służby Krajowej
Zapraszamy!

Wydawnictwa Fundacji BSK AA

Jeśli masz problemy z alkoholem! Chcesz przestać pić? NAPISZ do nas! Anonimowi Alkoholicy mogą Ci pomóc!